We’d like to introduce you to the great adventurer Laura Sadauskienė – the cabin leader of the DINO camp!

Hello, I’m Laura and I’m friends with all children! I've been working with kids for more than 10 years! 

Educational activities, camps, events and celebrations for children make me feel like at home. Communicating with kids was my true hobby and work until I realised that it’s not just work anymore – it has become a lifestyle and it’s the best.

I’m a kids’ magnet, always surrounded by children. I get on will all kids very well.

After completing a course in pedagogy and psychology I can now dive right into the camp world. I’m glad to be able to develop a programme that is interesting both to me and the children. Can’t wait to go on the summer adventures with kids! I’m looking forward the summer camp and its adventures more than my birthday.

It will be fun, I promise!

 

Don’t hesitate! Register for the camp 2021 now and have lots of dinosauric fun at the Dino Camp: 

 
 
Nuolatos besigilindama į psichologines žinias apie santykių su vaikais stiprinimą ir jas praktiškai išbandydama savo artimiausioje aplinkoje, esu pasiruošusi pasinerti į spalvingą stovyklų pasaulį. Džiaugiuosi, kad galiu kurti programą, kuri bus įdomi tiek man, tiek vaikams. Nekantrauju leistis į vasaros nuotykius su jaunaisiais stovyklautojais ir kartu su jais patirti patį geriausią laiką !
Pažadu, bus linksma!
 
 
Susipažinkite – DINO stovyklos vadovas – Saulius Lukonas!
Saulius Lukonas stovyklai.jpg
Sveiki, esu Saulius, aktyvaus gyvenimo būdo propoguotojas ir absoliutus sporto fanatikas.  Savo draugystę su sportu pradėjau nuo rankinio, būdamas 6-erių, ir jam paskyriau 19 metų. Sportinės veiklos mano gyvenime keitėsi, o meilė sportui augo su kiekviena jų. Nuo 2000 m. esu lėkščiasvydžio Lietuvoje pradininkas, kuris labai panašus į rankinį tik žaidžiamas ne su kamuoliu, o lėkščiasvydžio disku.
 
Pedagoginė mano kaip trenerio darbo patirtis jau perkopė dvidešimtmetį.  Labai panašūs skaičiai ženklina ir mano kaip vaikų stovyklų organizatoriaus ir vadovo veiklos trukmę. Esu komandos žmogus, o didesnio pozityvo ir gėrio nei sportuojant bei treniruojantis kartu su vaikais nesu patyręs. Jie tokie tikri ir nuoširdūs, dėl to kiekviena vaikų stovykla man prilygsta kelionei, po kurios jaučiuosi ir praturtėjęs, ir keliais milimetrais ūgtelėjęs.
 
 

Laukiu atvykstant kiekvieno iš    Jūsų!

Don’t hesitate! Register for the camp 2021 now and have lots of dinosauric fun at the Dino Camp: