We’d like to introduce you to the great adventurer Laura Sadauskienė – the cabin leader of the DINO camp!

Hello, I’m Laura and I’m friends with all children! I've been working with kids for more than 10 years! 

Educational activities, camps, events and celebrations for children make me feel like at home. Communicating with kids was my true hobby and work until I realised that it’s not just work anymore – it has become a lifestyle and it’s the best.

I’m a kids’ magnet, always surrounded by children. I get on will all kids very well.

After completing a course in pedagogy and psychology I can now dive right into the camp world. I’m glad to be able to develop a programme that is interesting both to me and the children. Can’t wait to go on the summer adventures with kids! I’m looking forward the summer camp and its adventures more than my birthday.

It will be fun, I promise!

 

Don’t hesitate! Register for the camp 2021 now and have lots of dinosauric fun at the Dino Camp: 

 
 
Susipažinkite su būrių vadovėmis!
 
 
 
 
 
IMG-20200901-WA0014_edited.jpg
Būrio vadovė Kristina

(taip pat kalba rusų k.)

 
 
 
 
Sveiki! Esu Kristina :) Studijuoju vaikystės pedagogiką Klaipėdoje, todėl be galo džiaugiuosi turėdama galimybę dirbti su vaikais šioje stovykloje. Manau, kad ne tik smagiai praleisime laiką, bet ir išmoksime tam tikrų dalykų vieni iš kitų. Vaikas - tai asmenybė, tad mano tikslas užmegzti pasitikėjimu grįsta ryšį su kiekvienu individualiai. 
Būrio vadovė Emilija
Sveiki, esu Emilija! Vaikai sako, kad aš niekada nenustoju šypsotis. Bet aš ir neketinu sustoti! Esu labai laiminga galėdama su vaikais susitikti šioje stovykloje jau antrus metus. Tikras džiaugsmas galėti su kiekvienu vaiku sukurti stiprų ir nepamirštamą ryšį. 
122152034_1245742402460319_5908210101277
Būrio vadovė Gabrielė
Sveiki! Esu Gabrielė :) Ne vieną vasarą praleidau prižiūrėdama mažylius, kol galiausiai supratau, kad bendravimas ir buvimas su vaikais yra mano pašaukimas. Be galo myliu vaikučius ir darbą su jais, todėl esu pasiruošusi dalintis gera nuotaika ir šiluma su Jūsų atžalomis!
unnamed_edited.jpg
Būrio vadovė Giedrė
Sveiki! Mano vardas Giedrė, mokausi KU vaikystės pedagogikos studijose. Manau jau vien šis faktas įrodo, jog vaikai - mano pašaukimas, lydėjęs mane visą gyvenimą! Vaikai - tai tikras džiaugsmas, iš kurių galima ir pasimokyti tam tikrų dalykų. 

Don’t hesitate! Register for the camp 2021 now and have lots of dinosauric fun at the Dino Camp: